Nasza misja

Ludzie są naszą pasją.

Kompleksowo wspieramy naszych Klientów, dostarczając najlepszych rozwiązań w obszarze rozwoju organizacji i polityki personalnej.
Wspólnie osiągniemy największy potencjał twojej firmy.

List motywacyjny z sukcesami

W treści listu posługujemy się konkretnymi danymi, wynikami jakie osiągnęliśmy w naszych poprzednich miejscach pracy. Warto tutaj podkreślić, iż nie stosujemy dat, ale możemy zamieszczać perspektywy czasowe np. Szef sprzedaży, w ciągu roku osiągnąłem wzrost sprzedaży o 60 %  w stosunku do roku poprzedniego. Dyrektor Finansowy, wyprowadziłam firmę z zapaści finansowej. Rezultaty, osiągnięcia, sukcesy wyróżniają nas spośród  podobnych zakresów czynności. Wyniki, plany które wykonaliśmy lub przekroczyliśmy, innowacje, które wprowadzone zostały przy naszym udziale warto to zaznaczyć. To nas wyróżnia i o tym z całą pewnością warto powiedzieć. Jeśli zarządzaliśmy pracą zespołu podkreślamy to, a także wskazujemy jaka to była liczba osób, to poświadczy nasze zdolności menadżerskie.


Poniżej prezentujemy przykład listu motywacyjnego z sukcesami: 
 

Jan Kowalski                                                                                                           Kraków, data
Ul. Morelowa 15
35-178 Kraków

                                                Szanowni Państwo                                                             

     Jestem zainteresowany praca w Państwa firmie, w szczególności interesuje mnie praca w dziale finansowym.
     Posiadam piętnastoletnie doświadczenie i wiedzę, niezbędną do rzetelnego wykonywania zawodu Księgowego.
    Ukończyłem specjalistyczne kursy m.in. IAS. Współpracowałem z firmami handlowymi i produkcyjnymi, krajowymi jak również z kapitałem zagranicznym, gdzie odpowiadałem za kwestie finansowo księgowe. Potrafię sporządzać sprawozdania finansowe wedle międzynarodowych standardów.  Odpowiadałem za przygotowywanie niestandardowych raportów na potrzeby zarządu oraz banków. Nadzorowałem prawidłowy obieg dokumentów księgowych. Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) nie są mi obce. Nadzorowałem prawidłowość rozliczeń podatkowych. Potrafię zarządzać pracą zespołu, koordynowałem prace zespołu 3 osób w dziale. 
     W trakcie swojej kariery zawodowej mogłem uczestniczyć i przyczynić się do wyprowadzenia księgowości z zapaści finansowej, co doprowadziło do wyprowadzenia firmy z kryzysu.
      Praca w obszarze finansowo księgowym jest moim głównym celem zawodowym. Chciałbym mieć wpływ na kreatywne zarządzanie finansami. 
    

                                                                                 Z poważaniem
                                                                                 Jan Kowalski


"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

List motywacyjny

Szukasz rozwoju?

Masz prawo pracować z najlepszymi i dla najlepszych.
Skorzystaj z tego prawa.

Jeśli chciałbyś się znaleźć w naszej bazie danych wyślij nam swoje cv. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl