Nasza misja

Ludzie są naszą pasją.

Kompleksowo wspieramy naszych Klientów, dostarczając najlepszych rozwiązań w obszarze rozwoju organizacji i polityki personalnej.
Wspólnie osiągniemy największy potencjał twojej firmy.

List motywacyjny ogólny

W treści listu piszemy dlaczego to właśnie my jesteśmy odpowiednim Kandydatem i udowadniamy to w kilku słowach. Piszemy o konkursach, wymyślonych i zrealizowanych projektach. Piszemy o swoich cechach osobowych, wyróżniających nas pozytywnie z tłumu.  Nie stosujemy cech ogólnikowych: np. jestem kreatywny, to nic nie wnosi. Czytajmy dokładnie ogłoszenie rekrutacyjne i odpowiadajmy zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy. Piszemy o cechach, których się od nas oczekuje na danym stanowisku. Np. jako Handlowiec musimy być komunikatywni, wzbudzać sympatię, a jako Księgowa musimy być osobą cierpliwą i dokładną, z kolei w przypadku Projektanta kreatywność będzie mieć znaczenie. Jeśli zamieszczamy informację o zainteresowaniach to również niech będą one przydatne w kontekście stanowiska o które się ubiegamy, w przeciwnym wypadku nie warto o nich wspominać.  


Poniżej przedstawiamy list motywacyjny ogólny:
 

Jan Kowalski                                                                                                  Kraków, data
Ul. Morelowa 15
35-178 Kraków

                                                                            Szanowni Państwo

     W odpowiedzi na Państwa ofertę nr ref. 987/KG opublikowane 23.08.2010 w serwisie pracuj.pl chciałbym przedstawić moją kandydaturę na stanowisko Księgowego.
     Wiedzę, niezbędną do rzetelnego wykonywania zawodu zdobyłem podczas studiów.
Ukończyłem specjalistyczne kursy które pozwoliły mi poznać międzynarodowe standardy księgowe (IAS). Kontrolowałem księgi rachunkowe, sporządzałem raporty finansowe. Mam wiedzę na temat inwentaryzacji, rzeczywistego stanu aktywów i pasywów. Na Uniwersytecie Toruńskim ukończyłem kurs „Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w firmie i wymiana informacji”.
     Posiadam uprawnienia usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
     Praca księgowego jest moim głównym celem zawodowym. Chciałbym mieć
wpływ na kreatywne zarządzanie finansami.
     Mam zdolności analityczne, jestem osobą staranną, cierpliwą i uczciwą.

                                            Z poważaniem
                                            Jan Kowalski
 

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

List motywacyjny

Szukasz rozwoju?

Masz prawo pracować z najlepszymi i dla najlepszych.
Skorzystaj z tego prawa.

Jeśli chciałbyś się znaleźć w naszej bazie danych wyślij nam swoje cv. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl