Nasza misja

Ludzie są naszą pasją.

Kompleksowo wspieramy naszych Klientów, dostarczając najlepszych rozwiązań w obszarze rozwoju organizacji i polityki personalnej.
Wspólnie osiągniemy największy potencjał twojej firmy.

List motywacyjny

Wyróżnij się. Twój list motywacyjny świadczy o Tobie.
Jak napisać dobry list motywacyjny? Szczególne znaczenie ma tutaj jego zasadnicza treść. Celem listu jest przedstawienie siebie jako najlepszego Kandydata na dane stanowisko, pamiętać jednak trzeba, żeby pisać prawdę, być wiarygodnym i przekonywującym.
Są dwie możliwości wysyłania listu motywacyjnego. Aplikowanie w odpowiedzi na konkretną ofertę lub aplikowanie do firmy kiedy nie jest prowadzony proces rekrutacyjny.

W przypadku listu motywacyjnego, w którym odpowiadamy na ogłoszenie określamy numer oferty na którą aplikujemy, natomiast w przypadku wysyłania oferty spontanicznie określamy obszar zawodowy, który by nas interesował w przypadku konkretnej firmy. Elementem który nas wyróżni w przypadku listu motywacyjnego będzie jego zasadnicza treść.

Możemy przedstawić swoją osobę poprzez list motywacyjny – ogólny, określający nasze kompetencje bardziej ogólnie i skupiający się na naszej karierze zawodowej. List ten przeznaczony jest dla osób, które wkraczają na ścieżkę kariery zawodowej lub osób, które chcą zmienić ścieżkę kariery zawodowej.  Możemy też przedstawić swoją osobę poprzez skupienie się na przedstawieniu naszych sukcesów i tego co możemy oferować przyszłemu pracodawcy. Wysyłamy wtedy list motywacyjny z sukcesami. List ten jest najbardziej optymalny dla osób, które mają już ugruntowaną pozycję zawodową i długoletnie doświadczenie.
 

Szukasz rozwoju?

Masz prawo pracować z najlepszymi i dla najlepszych.
Skorzystaj z tego prawa.

Jeśli chciałbyś się znaleźć w naszej bazie danych wyślij nam swoje cv. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl