Nasza misja

Ludzie są naszą pasją.

Kompleksowo wspieramy naszych Klientów, dostarczając najlepszych rozwiązań w obszarze rozwoju organizacji i polityki personalnej.
Wspólnie osiągniemy największy potencjał twojej firmy.

Filozofia pracy

W życiu należy robić to, co się lubi.
U nas połączenie pasji i podwójnej energii daje wyjątkowe rezultaty. W haer swoją pasję i zawodowe aspiracje realizują wyłącznie specjaliści, którzy naprawdę cenią i lubią swoją pracę. To dlatego dla naszego zespołu osiąganie ambitnych celów Klienta nie jest trudne.
Pracujemy z całkowitym zaangażowaniem i lubimy wygrywać.  

W haer funkcjonuje nowoczesny sposób zarządzania, w którym szczególną uwagę zwracamy na przyjazną atmosferę. W efekcie tworzymy zintegrowany zespół ludzi zaangażowanych i wzajemnie się wspierających. 

Jesteśmy przekonani, iż przyszłość należy do ludzi kompetentnych, dlatego pracujemy zgodnie z filozofią nieustannego doskonalenia się. By pomagać naszym Klientom i Kandydatom dokonywać najlepszych wyborów, sami ciągle uzupełniamy naszą wiedzę i gromadzimy doświadczenia. A bliskie kontakty z ciekawymi osobami z branży to nasza codzienność.

To co robimy wymaga od nas bycia niezwykle solidnym i profesjonalnym partnerem biznesowym. Działamy konsekwentnie i wytrwale, ale przy tym dyskretnie. Precyzyjnie znając kompetencje naszego zespołu, dobieramy najbardziej odpowiednią osobę do obsługi konkretnego Klienta.

Konsulting wymaga zaufania każdej ze stron. Skalę zaufania do nas mierzymy ilością zadowolonych Klientów, którzy dzięki nam zwiększyli efektywność swoich firm albo pozyskali wartościowych pracowników oraz ilością Kandydatów, którzy dostają szansę na kolejny etap własnego rozwoju zawodowego.

Szukasz rozwoju?

Masz prawo pracować z najlepszymi i dla najlepszych.
Skorzystaj z tego prawa.

Jeśli chciałbyś się znaleźć w naszej bazie danych wyślij nam swoje cv. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl