Ludzie są perłą dla organizacji

Wspieramy pracowników w aktywnym poszukiwanu nowych możliwości zatrudnienia, a organizacjom pomagamy kreować pozytywny wizerunek w trakcie procesów reorganizacji.

Outplacement

Outplacement może stanowić bardzo ważny element wsparcia dla pracowników w trakcie zachodzących zmian w ich życiu zawodowym. Wspiera zarówno pracodawcę jak i pracownika w przeprowadzaniu indywidualnych lub grupowych zwolnień. Programy outplacementowe obejmują osoby zwalniane od dyrektorów zarządzających po kadrę wykonawczą. Outplacement pozwala na zanalizowanie dotychczasowej kariery zawodowej, wyciąganie wniosków oraz planowanie kolejnych kroków w życiu zawodowym na innym stanowisku lub w innym miejscu pracy.
 
Zwolnienia to nieuchronny proces zachodzący w każdej organizacji. Ważne jest dla Pracownika w jaki sposób firma się z nim rozstaje, a dla Pracodawcy jaką informację o firmie „zabiera” Pracownik na rynek. Musimy pamiętać, że sposób rozstania z Pracownikiem przekłada się na dalszą reklamę firmy na rynku pracy. Zwalniany Pracownik jest „żywą” reklamą. 

Niejednokrotnie mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy z różnych przyczyn biznesowych musimy rozstać się z długoletnim pracownikiem. Nie są to sytuacje ani łatwe, ani komfortowe dla żadnej ze stron. Decydując się na program outplacementowy zapewniasz wsparcie pracownikom, którzy rozpoczynają aktywne poszukiwanie nowych możliwości zatrudnienia poza strukturami firmy.

W trakcie realizowania programu outplacementowego Konsultant HaeR oddelegowany jest do dyspozycji jego Uczestników. Służy swoją wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami w zakresie poruszania się na rynku pracy. Gwarantujemy, że zaangażowanie naszych doradców sprawia, że realizowane programy osiągną wysoką skuteczność. 

Wsparcie dla firm

Najlepiej pracować z najlepszymi.
Skorzystaj z naszej eksperckiej wiedzy.

Zachęcamy do przesłania zapytania. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl