There are no translations available.

Dla naszego Klienta  poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy | Warszawa
NR Ref | KP/04/2024

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

 • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych, preferowane doświadczenie w branży odzieżowej.
 • Zdolność do efektywnego zarządzania zespołem, zasobami i procesami produkcyjnymi.
 • Zrozumienie procesów produkcyjnych.
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie, jak i piśmie, oraz zdolność do współpracy z różnymi interesariuszami.
 • Znajomość narzędzi i technologii używanych w procesach produkcyjnych, w tym oprogramowania do planowania produkcji i zarządzania zapasami.
 • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

Zakres obowiązków:

 • Nadzorowanie wszystkich operacji produkcyjnych (produkcja własna i zlecana na zewnątrz), w tym planowanie, organizowanie, kontrola i koordynacja procesów produkcyjnych.
 • Zarządzaniem procesem planowania produkcji – harmonogram produkcji i alokacji produkcji do szwalni zewnetrznych, planowanie terminów i nadzorowanie ich dotrzymywania
 • Kierowanie zespołem pracowników produkcyjnych, w tym rekrutacja, szkolenia, motywowanie i ocena pracowników.
 • Zapewnienie odpowiednich zasobów, w tym materiałów, maszyn i ludzi, aby  zapewnić płynność procesu produkcyjnego.
 • Zapewnienie, że produkowane wyroby spełniają określone standardy jakościowe poprzez nadzór nad procesami produkcyjnymi i stosowanie odpowiednich procedur kontroli jakości.
 • Ustalanie priorytetów w produkcji i reagowanie na zmiany w popycie oraz w warunkach rynkowych.
 • Identyfikacja obszarów do usprawnienia w procesach produkcyjnych i wdrażanie odpowiednich działań mających na celu zwiększenie efektywności i redukcję kosztów.
 • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.
 • Współpraca z działami takimi jak projektowanie, zakupy, sprzedaż i marketing w celu zapewnienia spójności działań i osiągnięcia celów firmy.

CV z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Umieść proszę poniższą klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz brać udział w podobnych do tej rekrutacjach, pamiętaj żeby umieścić całą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgadzam się na przetwarzanie przez haer-recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 Jeżeli NIE chcesz brać udziału w innych naszych rekrutacjach i NIE chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę:                                                                                                                                                                                                                              

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do haer-recruitment, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne haer-recruitment zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pan dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w dokumentach. Równocześnie prosimy o nie umieszczanie w przesłanych dokumentach danych wrażliwych dotyczących np. ilość posiadanych dzieci, stan zdrowia i itp.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Przysługuje Ci  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w tym zakresie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom hostingu. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Masz prawo: a) żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, b)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Twoje dane będą umieszczone w bazie firmy haer-recruitment, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

 

Focused on self-development ?

You have a right to work with the best for the best.
Why don’t you start right now.

If you want your CV to be added to our data base send it now. ............................................

Designed and made by: kompan.pl