Jeśli szukasz firmy, gdzie Twoje decyzje będą miały realny wpływ na politykę firmy i realizację jej strategicznych założeń, to spodoba ci się oferta naszego Klienta – nowoczesnej firmy handlowej, która jest liderem w swojej branży:

 Dyrektor Finansowy

Miejsce pracy | Poznań
NR Ref | DF/09/2022

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

 • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej;
 • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
 • Gruntowna i wszechstronna wiedza z obszaru finansów, rachunkowości finansowej oraz przepisów prawa podatkowego;
 • Umiejętność zarządzania i optymalizacji kapitału obrotowego netto;
 • Doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem walutowym;
 • Praktyczna znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową;
 • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
 • Bardzo dobra znajomość narzędzi biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel, hurtowni danych i platform komunikacyjnych;
 • Znajomość języka angielskiego, zwłaszcza w piśmie.

Zakres obowiązków:

 • Koordynowanie, nadzorowanie i zarządzanie obszarami finansów i księgowości. Staniesz się również liderką/ liderem zespołu księgowości, kontrolingu i finansów.
 • Bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi: m.in. w zakresie zapewnienia optymalnego finansowania, sporządzania prognoz finansowych oraz kontroli przestrzegania kowenantów bankowych.
 • koordynowanie procesu budżetowania i sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją założeń budżetowych.
 • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną w zakresie analiz kluczowych umów pod kątem ryzyka finansowego i prawnego.
 • Współpraca z menedżerami i członkami Zarządu przy opracowywaniu biznesplanów dla nowych projektów inwestycyjnych.
 • Kontrola płynności finansowej, planowanie przepływów finansowych, odpowiadanie za właściwy poziom majątku obrotowego oraz dbanie o prawidłową strukturę kosztów, a także zajmowanie się planowaniem i sprawozdawczością podatkową.
 • Nadzorowanie prowadzenia ksiąg rachunkowych i polityki rachunkowości.

Co firma oferuje:

 • Stanowisko w firmie, która dynamicznie się rozwija;
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • Narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania  zadań, w tym samochód służbowy;
 • Odpowiednie wdrożenie w nowe obowiązki;
 • Rabaty pracownicze na produkty;
 • Swobodną atmosferę.

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W Cv prosimy uwzględnić sugestie z linka: www.youtube.com/watch

Umieść proszę poniższą klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz brać udział w podobnych do tej rekrutacjach, pamiętaj żeby umieścić całą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 

Zgadzam się na przetwarzanie przez haer-recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 Jeżeli NIE chcesz brać udziału w innych naszych rekrutacjach i NIE chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę                                                                                                                                                                                                                               

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do haer-recruitment, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne haer-recruitment zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pan dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w dokumentach. Równocześnie prosimy o nie umieszczanie w przesłanych dokumentach danych wrażliwych dotyczących np. ilość posiadanych dzieci, stan zdrowia i itp.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Przysługuje Ci  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w tym zakresie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom hostingu. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Masz prawo: a) żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, b)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Twoje dane będą umieszczone w bazie firmy haer-recruitment, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

Szukasz rozwoju?

Masz prawo pracować z najlepszymi i dla najlepszych.
Skorzystaj z tego prawa.

Jeśli chciałbyś się znaleźć w naszej bazie danych wyślij nam swoje cv. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl