There are no translations available.

Dla naszego Klienta, firmy z branży Home&Deco, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy | Warszawa
NR Ref | SP-DSJ/08/2022

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

 • znajomość przepisów Unijnych dotyczących wprowadzania do obrotu towarów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (Rozporządzenia, Uchwały, Obowiązujące Normy)
 • znajomość przepisów Unijnych dotyczących dopuszczania do sprzedaży produktów elektrycznych i elektronicznych (np. certyfikaty CE) oraz baterii i akumulatorów w zakresie dotyczącym produktów AGD
 • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu badań laboratoryjnych, metodologii, umiejętność „czytania” raportów z badań w zakresie dotyczącym produktów do kontaktu z żywnością
 • doświadczenie w pracy z Sanepid, PIH/PAH w zakresie uzyskiwania Świadectw, przeprowadzanych kontroli
 • znajomość metodologii przeprowadzania inspekcji towarów, doświadczenie w pracy z dostawcami w tym zakresie
 • znajomość wymaganej dokumentacji towarowej i handlowej w imporcie, szczególnie z dalekiego wschodu
 • systematyczność
 • dokładność
 • skrupulatność

Zakres obowiązków:

 • Zarządzanie procesem inspekcji zewnętrznych i wewnętrznych
 • Certyfikacja urządzeń elektrycznych i bateryjnych (uzyskiwanie dokumentacji od dostawców, testów, instrukcji, prawidłowość oznakowania, weryfikacja testów) w aspektach dotyczących przepisów unijnych i oznakowania CE.
 • Kontrola jakości towarów w magazynie i sklepach.
 • Współpraca z działem reklamacji, obsługi klienta, pomoc w rozpatrywaniu reklamacji.
 • Nadzór nad prawidłowością znakowania produktów: piktogramy na produktach, znakowanie zgodne z aktualnymi przepisami.
 • Codzienny kontakt z dostawcami w zakresie jakości produktów, przekazywanie uwag dotyczących produktu, inspekcji i wymagań.
 • Weryfikacja i ocena dostawców w aspekcie jakości produktów i spełniania wymogów prawno-formalnych, w tym rzetelności dokumentacji.
 • Przygotowywanie zaleceń  dla Działu Produktu dotyczących wymogów UE przed wprowadzeniem produktu na unijny obszar celno-handlowy.
 • Analiza i reagowanie na zgłoszenia Sanepidu i Inspekcji Handlowej oraz innych urzędów. Kontakty i współpraca z tymi urzędami. Przygotowywanie wymaganych pism, wyjaśnień i dokumentów.
 • Organizacja testów laboratoryjnych dla produktów przeznaczonych do kontaktów z żywnością, weryfikacja testów od dostawców, archiwizacja dokumentów.
 • Ocena próbek przed i po produkcyjnych od potencjalnych i współpracujących dostawców
 • Weryfikacja wzorów i patentówŚledzenie aktualnych wymogów, zaleceń, prawnych aspektów związanych z obowiązkami importera w zakresie bezpieczeństwa produktów. Przekazywanie istotnych informacji z tego zakresu do Działu Produktu. 

CV z podaną nazwą stanowiska w temacie mejla, prosimy przesyłać w formacie Word na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

CV poprosimy najchętniej z zachowaniem poniższych zasad:

https://www.youtube.com/watch?v=-fLek6pzyuU

 

Umieść proszę poniższą klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz brać udział w podobnych do tej rekrutacjach, pamiętaj żeby umieścić całą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgadzam się na przetwarzanie przez haer-recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 Jeżeli NIE chcesz brać udziału w innych naszych rekrutacjach i NIE chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę:                                                                                                                                                                                                                              

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do haer-recruitment, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne haer-recruitment zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pan dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w dokumentach. Równocześnie prosimy o nie umieszczanie w przesłanych dokumentach danych wrażliwych dotyczących np. ilość posiadanych dzieci, stan zdrowia i itp.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Przysługuje Ci  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w tym zakresie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom hostingu. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Masz prawo: a) żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, b)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Twoje dane będą umieszczone w bazie firmy haer-recruitment, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

Focused on self-development ?

You have a right to work with the best for the best.
Why don’t you start right now.

If you want your CV to be added to our data base send it now. ............................................

Designed and made by: kompan.pl