There are no translations available.

Dla naszego Klienta z branży pet food poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Zakupów

Miejsce pracy | Kraków
NR Ref | MZ/06/2024

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

 • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie zarządzania, logistyki lub pokrewnej
 • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, z naciskiem na samodzielne prowadzenie negocjacji i zarządzanie zamówieniami.
 • Doskonałe umiejętności analityczne.
 • Bardzo dobra znajomość Pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel.
 • Znajomość przepisów dotyczących handlu międzynarodowego i logistyki.
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 • Umiejętność pracy pod presją czasu i doskonała organizacja pracy.
 • Zdolność do podróży międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

 • Współpraca z dostawcami: Budowanie i utrzymywanie relacji z krajowymi i międzynarodowymi dostawcami. Negocjowanie warunków zakupu, monitorowanie dostaw i zapewnienie jakości importowanych oraz lokalnie produkowanych towarów.
 • Realizacja strategii zakupowej: Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej zgodnie z polityką firmy, skoncentrowanej na surowcach mięsnych oraz gotowych produktach dla zwierząt.
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, z naciskiem na samodzielne prowadzenie negocjacji i zarządzanie zamówieniami.
 • Analiza danych zakupowych: Analizowanie danych, wyciąganie wniosków i wdrażanie zmian, znajomość systemu SRM
 • Identyfikacja nowych rynków i dostawców: Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rynkowych oraz potencjalnych dostawców na rynkach międzynarodowych
 • Negocjacje i zamykanie umów: Prowadzenie negocjacji handlowych oraz skuteczne zamykanie umów zakupowych z dostawcami międzynarodowymi.
 • Optymalizacja procesów: Dostosowywanie modelu zakupowego i procedur zakupowych do bieżących potrzeb firmy i preferencji dostawców.
 • Wdrażanie projektów: Prowadzenie nowych projektów i produktów od koncepcji do realizacji, nadzór nad ich wprowadzeniem na magazyn.
 • Monitorowanie konkurencji: Analiza działań konkurencyjnych firm i dostosowywanie strategii zakupowej.
 • Ścisła współpraca z Logistyką Współpraca przy tworzeniu estymacji i wdrożeniu ERP i SOP.
 • Wsparcie i współpraca z marketingiem: Ścisła współpraca z działem marketingu w zakresie działań promocyjnych i strategii produktowej.

   

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

W Cv prosimy uwzględnić sugestie z linka: www.youtube.com/watch

Umieść proszę poniższą klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz brać udział w podobnych do tej rekrutacjach, pamiętaj żeby umieścić całą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 

Zgadzam się na przetwarzanie przez haer-recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 Jeżeli NIE chcesz brać udziału w innych naszych rekrutacjach i NIE chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę                                                                                                                                                                                                                               

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do haer-recruitment, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne haer-recruitment zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pan dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w dokumentach. Równocześnie prosimy o nie umieszczanie w przesłanych dokumentach danych wrażliwych dotyczących np. ilość posiadanych dzieci, stan zdrowia i itp.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Przysługuje Ci  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w tym zakresie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom hostingu. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Masz prawo: a) żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, b)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Twoje dane będą umieszczone w bazie firmy haer-recruitment, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

 

Focused on self-development ?

You have a right to work with the best for the best.
Why don’t you start right now.

If you want your CV to be added to our data base send it now. ............................................

Designed and made by: kompan.pl