There are no translations available.

Dla naszego Klienta, firmy z branży fashion, poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Leader

Miejsce pracy | Kraków
NR Ref | TL

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

 • Doświadczenie w pracy w firmie modowej
 • Doświadczenie w kierowaniu zespołem podległych pracowników (umiejętności interpersonalne)
 • Poparte sukcesami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
 • Umiejętności analitycznego i syntetycznego myślenia
 • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
 • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
 • Doświadczenie w zakupach towarów z krajów Dalekiego Wschodu (Chiny, Bangladesz, Pakistan, etc)
 • Dobra znajomość programu MS Excel

Zakres obowiązków:

 •  Odpowiedzialność za składanie i realizację zamówień

 • Kontrola nad realizacją kontraktów i zamówień
 • Zabezpieczenie terminowości dostaw zgodnie z kalendarzem kontraktacji
 • Bieżąca  weryfikacja poszczególnych etapów produkcji - organizacja dostaw wzorów przedprodukcyjnych i produkcyjnych
 • Weryfikacja dokumentacji dotyczącej zamawianych towarów i przekazywanie jej dostawcom (współpraca z Działem Projektowym)
 • Organizacja inspekcji jakościowych przed wysyłką
 • Weryfikacja zgodności dostaw z zamówieniem, w szczególności kontrola cen i warunków płatności
 • Nadzór na prawidłowym oznakowaniem oraz kodowaniem towarów komplementarnych, kontrola nad wysyłką dodatków niezbędnych do realizacji zamówień
 • Nadzór nad dostawami towarów komplementarnych: prowadzenie szczegółowej ewidencji i sporządzanie niezbędnych zestawień analitycznych według potrzeb
 • Współpraca z Działami Zatowarowania poszczególnych marek, Działem Planowania i Działem Logistyki w zakresie harmonogramu dostaw
 • Weryfikacja zgodności dokumentów handlowych z zamówieniem i wymogami prawa w zakresie odpraw celnych
 • Aktywne poszukiwanie nowych ofert i dostawców
 • Uczestnictwo w targach branżowych
 • Kontakt z dostawcami, przygotowywanie zapytań ofertowych zgodnie z wytycznymi przełożonego
 • Organizacja dostaw próbek i wzorów
 • Zadania związane z pracami badawczo-rozwojowymi, w szczególności: poszukiwanie nowych technologii w zakresie szycia i wykańczania tkanin i wyrobów; Zapoznawanie się z ofertą nowych surowców, które z uwagi na posiadane właściwości i parametry techniczne mogą znacząco wpłynąć na jakość i innowacyjność oferty firmy
 • Wybór próbek surowców i wyrobów oraz ich testowanie pod kątem zakładanych właściwości i parametrów technicznych

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

W Cv prosimy uwzględnić sugestie z linka: www.youtube.com/watch

Umieść proszę poniższą klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz brać udział w podobnych do tej rekrutacjach, pamiętaj żeby umieścić całą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgadzam się na przetwarzanie przez haer-recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 

Jeżeli NIE chcesz brać udziału w innych naszych rekrutacjach i NIE chcesz abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, umieść w CV następującą zgodę:                                                                                                                                                                                                                        

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-recruitment z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do haer-recruitment, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:   iod@haer.pl .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne haer-recruitment zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeśli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali Pani/Pan dodatkowe dane, prosimy o nie umieszczanie ich w dokumentach. Równocześnie prosimy o nie umieszczanie w przesłanych dokumentach danych wrażliwych dotyczących np. ilość posiadanych dzieci, stan zdrowia i itp.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Przysługuje Ci  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy w tym zakresie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem:   iod@haer.pl  

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom hostingu. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Masz prawo: a) żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, b)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane będą umieszczone w bazie firmy haer-recruitment, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

 

Focused on self-development ?

You have a right to work with the best for the best.
Why don’t you start right now.

If you want your CV to be added to our data base send it now. ............................................

Designed and made by: kompan.pl