Dla naszego Klienta, firmy z branży fashion, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Kupca

Miejsce pracy | Bielsko - Biała
NR Ref |AK/11/16
Tutaj zaczyna się Twoja droga zawodowa. W tym miejscu decydujesz, którą ścieżką będziesz podążać. Masz dosyć obecnego stanu rzeczy? Pasjonuje Cię Daleki Wschód? Chcesz czuć w dłoniach fakturę tkaniny? Zostań Asystentem Kupca, zbieraj potrzebną wiedzę i doświadczenie, żeby móc kiedyś wypłynąć na szerokie wody kupiectwa.

Jedyne warunki, jakie musisz spełniać to:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • mile widziane doświadczenie w sferze zakupów w dowolnej branży

    Prześlij do Nas swoje CV, a My poprowadzimy Cię przez proces rekrutacji. Zmień z Nami pracę na lepszą.

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Przesłanie zgody jest dobrowolne. Dane wykorzystane będą wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu możliwość dostępu do danych, ich zmiany lub wycofania danych z bazy. Państwa dane będą umieszczone w bazie firmy haer-Doradztwo Personalne, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Tekst klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-Doradztwo Personalne z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

Szukasz rozwoju?

Masz prawo pracować z najlepszymi i dla najlepszych.
Skorzystaj z tego prawa.

Jeśli chciałbyś się znaleźć w naszej bazie danych wyślij nam swoje cv. ............................................

Projekt i wykonanie: kompan.pl